RN73R2ETTD9881F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD9881F100
JLCPCB Part #
C2606819
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.88kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS