RK73H2ATTD2R40F
MFR.Part #
RK73H2ATTD2R40F
JLCPCB Part #
C317208
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.4Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS