RN73R1ETTP3161C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP3161C50
JLCPCB Part #
C3964059
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS