RN73R2ETTD4422F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD4422F50
JLCPCB Part #
C2603712
Description
-55℃~+155℃ 250mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS