RK73B1HTTC241J
MFR.Part #
RK73B1HTTC241J
JLCPCB Part #
C306999
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS