RN73R2ETTD7960D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD7960D10
JLCPCB Part #
C4115137
Description
-55℃~+155℃ 250mW 796Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS