SG73S1ERTTP2941D
MFR.Part #
SG73S1ERTTP2941D
JLCPCB Part #
C5915533
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.94kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS