RN732BTTD1500F100
MFR.Part #
RN732BTTD1500F100
JLCPCB Part #
C4333357
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS