RN732BTTD3122F100
MFR.Part #
RN732BTTD3122F100
JLCPCB Part #
C4169241
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS