RN73R2ETTD7410B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD7410B10
JLCPCB Part #
C3969013
Description
-55℃~+155℃ 250mW 741Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS