RN73R2ATTD7410B10
MFR.Part #
RN73R2ATTD7410B10
JLCPCB Part #
C2571182
Description
-55℃~+155℃ 125mW 741Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS