RN73R2ETTD7412B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD7412B10
JLCPCB Part #
C4002230
Description
-55℃~+155℃ 250mW 74.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS