RN732BTTD4640D100
MFR.Part #
RN732BTTD4640D100
JLCPCB Part #
C4175849
Description
-55℃~+155℃ 125mW 464Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS