RN73R2ETTD6202B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6202B25
JLCPCB Part #
C4129615
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS