RN73H1JTTD7593B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD7593B25
JLCPCB Part #
C4259483
Description
-55℃~+155℃ 100mW 759kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS