RN73R2ETTD3202B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3202B25
JLCPCB Part #
C2610829
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS