SG73S1JTTD2R37F
MFR.Part #
SG73S1JTTD2R37F
JLCPCB Part #
C4087296
Description
-55℃~+155℃ 2.37Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS