RK73G1JTTD4023C
MFR.Part #
RK73G1JTTD4023C
JLCPCB Part #
C2582041
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS