RN73R2ETTD4221C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4221C10
JLCPCB Part #
C4252467
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS