RK73H2ETTD8064F
MFR.Part #
RK73H2ETTD8064F
JLCPCB Part #
C2576511
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.06MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS