RN73R2ETTD4221C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD4221C50
JLCPCB Part #
C3930259
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS