RN73R2ETTD9312F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD9312F50
JLCPCB Part #
C2603361
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS