RN73R2ETTD3920C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3920C25
JLCPCB Part #
C4340037
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS