RN73R1JTTD7323F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD7323F25
JLCPCB Part #
C2499982
Description
-55℃~+155℃ 100mW 732kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS