RN73H2ETTD6190F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6190F10
JLCPCB Part #
C4001482
Description
250mW 619Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS