RN73H2BTTD4590D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4590D10
JLCPCB Part #
C2562262
Description
250mW 459Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS