RN73R2ETTD3283F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD3283F10
JLCPCB Part #
C2602518
Description
-55℃~+155℃ 250mW 328kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS