SG732HTTE152K
MFR.Part #
SG732HTTE152K
JLCPCB Part #
C4207140
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS