SG73S2BRTTD8871D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD8871D
JLCPCB Part #
C6222191
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS