RN73H2ETTD4640C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4640C25
JLCPCB Part #
C4213984
Description
-55℃~+155℃ 250mW 464Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS