RN73H2ETTD4273F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD4273F100
JLCPCB Part #
C4240385
Description
-55℃~+155℃ 250mW 427kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS