RN73R2ETTD2522A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2522A10
JLCPCB Part #
C4036863
Description
-55℃~+155℃ 25.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS