RN73R2ETTD12R1F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD12R1F50
JLCPCB Part #
C4321949
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS