RK73G2BRTTD3300D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD3300D
JLCPCB Part #
C6270042
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS