RK73H1ERTTP5362D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP5362D
JLCPCB Part #
C4116752
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS