RN73R2ETTD2322B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2322B25
JLCPCB Part #
C2611255
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS