RN73H2ETTD2322B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2322B25
JLCPCB Part #
C3976597
Description
23.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS