RN73H2ATTD63R4C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD63R4C50
JLCPCB Part #
C2539567
Description
-55℃~+155℃ 125mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS