RN73R2ETTD2321B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD2321B25
JLCPCB Part #
C2610961
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS