RN73R2ETTD2292C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD2292C50
JLCPCB Part #
C2608552
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 22.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS