SR731JRTTD5R10F
MFR.Part #
SR731JRTTD5R10F
JLCPCB Part #
C5759624
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS