RMC1/4-203JTE
MFR.Part #
RMC1/4-203JTE
JLCPCB Part #
C5727000
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS