RN73H1JTTD1420B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1420B10
JLCPCB Part #
C4289793
Description
100mW 142Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS