RN73R2ETTD1763F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1763F10
JLCPCB Part #
C4274628
Description
-55℃~+155℃ 176kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS