RN73H2ETTD2100F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD2100F100
JLCPCB Part #
C4247197
Package
1210
Description
210Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS