RN73H1JTTD8982F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD8982F100
JLCPCB Part #
C4270174
Description
100mW 89.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS