RN73H2BTTD7410C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD7410C50
JLCPCB Part #
C2556737
Description
250mW 741Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS