RT1210CRE071K3L
MFR.Part #
RT1210CRE071K3L
JLCPCB Part #
C1703230
Description
-55℃~+125℃ 1.3kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS