RN73R2ETTD1500D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1500D25
JLCPCB Part #
C4078996
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS