SG73P2BRTTD4751F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD4751F
JLCPCB Part #
C5893880
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS